Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/newpac/newpack.com.ua/www/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Про нас - NewPack - Паперові крафт пакети

Вітчизняне підприємство «NewPack» на українському ринку працює лише три роки, але за цей час зуміло здобути прихильність багатьох замовників. Компанія є виробником і професійно займається виготовленням паперових пакетів з ручками на замовлення, а на складі завжди має різні пропозиції паперової упаковки. Окрім пакетів, тут виробляють картонні коробки, паперові стакани і, звісно, все це можна на замовлення клієнта брендувати.

Хоча підприємство доволі молоде, але за цей час набуло досвіду, який допомагає гідно представляти свою продукцію на рекламному ринку. Адже нині упаковка продукції із зображенням логотипу команії – це чудовий і ефективний вид реклами, який сприяє просуванню товарів.

На сьогодні компанія може виготовити екологічні крафт-пакети (різної гами кольорів), крафт-пакети коричневі та білі (Україна, Італія, Фінляндія), пакети «саше», які тепер повсюдно застосовують для пакування хлібобулочних, м’ясних виробів, фаст-фуд тощо, а також крейдовані, ламіновані пакети з ручками-шнурками.

Паперові пакети використовують у різних сегментах промисловості, наприклад, для пакування добрив, мінералів, торфу, комбікормів, насіння. У папір зручно пакувати і мінеральні продукти – тальк, сіль, різноманітні порошки тощо. У харчовій промисловості дуже складно обійтися без паперу. Традиційно борошно, рис, крохмаль, цукор, чай, каву запаковують саме в папір.

Переваги пакетів з паперу

  • Міцність – упаковка досить щільна, щоб не «розпорошити» борошно або крохмаль, а й досить пориста, щоб дати продуктам «дихати».
  • Екологічність матеріалу.
  • Зручність при транспортуванні як порожніх, так і повних пакетів.
  • Легкість утилізації.
  • Пристосування під будь-який продукт: завдяки зміні кількості шарів, щільності паперу, розмірів, паперовий пакет сумісний з будь-яким товаром.
  • Відносна дешевизна паперової упаковки порівняно з каністрами з металу, бочками з пластмаси, дерев’яними ящиками.

На сьогодні нашими клієнтами є такі підприємства: «Біскотті», «Львівські ковбаси», «Живий Хліб», «Я люблю кебаб», «Лікеро-горілчаний завод «Гетьман», «Сирне королівство», мережа кафе «Бабл вафл», «Елеваторський хліб».

Директор компанії «Newpack» Євген Побережний

Міссія нашої Компанії

Міссія нашої компанії полягає в тому, що за допомогою нашої команди, і нашого продукту, і наших правильних цінностей, зробити світ упаковки кращим ніж він був учора!

Повернутися до початку