Sainsbury’s – перша британська мережа супермаркетів, яка відмовляється від полімерних пакетів для  фруктів, овочів і хлібобулочних виробів у всіх магазинах, пропонуючи покупцям паперові і багаторазові пакети з перероблених матеріалів.

Мережа супермаркетів подвоює зусилля щодо відмови від полімерів  завдяки скороченню ще 1284 т полімерів  в цьому році, слідуючи своїм зобов’язанням видалити з обороту 1280 т полімерів. Це, в тому числі, включає в себе відмову від поліетиленових пакетів в обсязі 489 т, які на даний час використовуються для упаковки фруктів, овочів і хлібобулочних виробів.
До вересня паперові пакети будуть доступні покупцям хлібобулочних виробів. Клієнти, які купують фрукти і овочі, зможуть або принести свої власні сумки, або купити сумку багаторазового використання, виготовлену з перероблених матеріалів.
Раніше компанія Sainsbury’s вжила заходів, які вже призвелидо щорічного скорочення на 8101 т  полімерів , які не перероблюються і «первинних полімерів ». Ці дії призведуть до загальної кількості до 10000 т.
Генеральний директор Sainsbury’s Майк Куп (Mike Coupe) зазначив: «Ми чітко скорочуємо непотрібну полімерну  упаковку в магазинах Sainsbury’s. Наші клієнти очікують, що ми будемо лідирувати в таких важливих питаннях, тому я сповнений рішучості відмовитися від полімерів  і замінити полімерну  упаковку там, де ми можемо, а також запропонувати альтернативи полімерній  упаковці, де упаковка ще необхідна для захисту продукту».
Нещодавно компанія Sainsbury’s прийняла на себе сміливі зобов’язання щодо відмови і заміні полімерів , замінюючи при цьому упаковкою з переробленого матеріалу і придатною для вторинної переробки після використання. Це включало в себе зобов’язання щодо припинення використання темних полімерів  (які важко переробляти) в категорії свіжих харчових продуктів до кінця 2019 р., повністю – до березня 2020 г. Компанія Sainsbury’s підтвердила, що чорні полімерні  лотки будуть замінені альтернативними, придатними до переробки, до кінця поточного року, а чорні лотки для готової  їжі будуть замінені протягом наступних двох місяців.

Залишити коментар