Доставка і оплата

Доставка по Україні

Відгрузка товару виконується через компанію-перевізника «Нова Пошта» «Делівері» «Ін-тайм» «АвтоЛюкс» у всі обласні і районні центри України.

Відправка перевізником «Нова пошта» виконується в 14:00 кожний день, у випадку оформлення і оплати замовлення до 13:00, а також при  обовязковому повідомленні менеджера про оплату, відправка  виконується  в цей самий день; в іншому  випадку, відправка буде на наступний день.

Якщо Ви хочите виконати  доставку іншим перевізником, будь-ласка вказуйте перевізника і склад отримання у вашому місті чи населеному пункті.

Відправка іншими перевізниками виконується на наступний день після оплати (при обовязковому повідомленні менеджера про це до 15:00). У  випадку оплати замовлення після 15:00, відправка буде виконанна через день (післязавтра).

Розсилка з номерами декларацій  виконується  вечером кожного  дня, максимум ранком наступного дня!

Компанія «Нюпак» не несе відповідльності за умови і терміни доставки, які опреділені компаніями-перевізниками. Всі умови відправки і отримання, Ви можете самі взнати безпосередньо у співробітників компаній-перевізників. В обовязки наших менеджерів не входить вияснювання данних обставин (!).

Оплата

Оплатити замовлення можна перерахунком на карту Приватбанка
Велике прохання, враховувати при оплаті комісію + 1% за послуги банка
Для оплати по безготівковому разрахунку, відправте свої реквізити, на newpackk@gmail.com щоб ми могли оперативно виставити вам рахунок. Завчасно вдячні!